Onko mökkitalkkareita Parkanossa?

Anonyymi-ap

Apua tarvittaisiin veneen laskuun, moottorin asentamiseen veneeseen ja Lip Lap (2 palaa) laiturin laskuun .

5

513

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Laitatko yhteystiedot niin katsotaan apuja.

    • Missä päin Parkanoa? Isokin moottori asennettavana? Apuja kyllä löytyy, mutta kerrotko vähän tarkemmin? Tai laitatko vaikka sähköpostiosoitteesi niin otan yhteyttä.

    • Anonyymi

      Naisia autetaan mutta äijät saa raahata paattinsa veteen itse, kyllä jämpti on niin.

    • Anonyymi

      jos kerrotte missäpäin .voi olla vene häipynyt aika äkkiä.nykyään paljon rosvoja liikkeellä.tääläkin ajelevat öisin mökkiteillä katselemassa mitä irtonaista löytyis.meille on turha tulla on koirat vahtimassa ja ne on opetettu käymään heti kiinni jos on joku rosvo meidän alueella.saa nukkua mökillä rauhassa.

    • Anonyymi

      Juu, naisille vaan jeesiä, kunhan löytyy kunnon "korvaus" hommista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      48
      3250
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      3
      933
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      3
      810
    4. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      68
      780
    5. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      714
    6. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      15
      688
    7. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      32
      611
    8. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      21
      601
    9. Mitä ajattelet

      Meistä nykyään.
      Ikävä
      42
      590
    10. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      3
      569
    Aihe