Missä se valvonta on?

Missähän se kevyenliikenteen ja skuuttien valvonta mahtaa tapahtua, ABC:lläkö?
Yhtään poliisia en ole nähnyt koko päivänä kaupungilla, skuutit kaahaavat kyllä kaksi kyydissä entiseen malliin.
4108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei riitä partiot menee kaikilla keikan ja juoppojen kuskaamiseen aika. Niillä muutamalla mitä kentälle saadaan...

Äänestä

Kaupunki ja poliisi nostaneet kädet pystyyn. Lautafirma saa tehdä bisnestään mielensä mukaan ja lautaterroristit örveltää muun liikenteen seassa.

Äänestä

Painelen karkuun jos yrittävät pysäyttää. Ja kulkee skuutti sen 90km/h

Äänestä
  • Panda kulkee kovempaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Missähän se kevyenliikenteen ja skuuttien valvonta mahtaa tapahtua, ABC:lläkö?
Yhtään poliisia en ole nähnyt koko päivänä kaupungilla, skuutit kaahaavat kyllä kaksi kyydissä entiseen malliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu