Puhelimen ja tulostimen väliin ei kytkeydy usb.

Ilmeisesti ei ole tulostin vika.Siskoni kokeili omalla androidilla se toimii,anroideja molemmat.
4160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Asetuksista pitää auttaa USB toimimaan.

Äänestä
  • En ole löytänyt asetusta.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    En ole löytänyt asetusta.

    Löytynee kehittäjäasetuksista. Ohjeet tähän löytyy google haulla puhelimen nimi ja malli kehittäjäasetukset päälle. Siellä on usb:hen liittyviä asetuksia.

    Äänestä

Wifin kautta on tullut luurilla tulosteltua!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ilmeisesti ei ole tulostin vika.Siskoni kokeili omalla androidilla se toimii,anroideja molemmat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu