Pihipoika valittaa

Sannan hotellihuone.
258 neliön suuruinen huone maksoi 5000 euroa yöltä.

Aika leuhkaa on demarin elämä.
6215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kaasuputkidemarien ja Sannan tyyliin.

Äänestä
  • 💩💩💩💩💩💩 Perussuomalaisia kalvaa kateus demareita kohtaan. 💩💩💩💩💩💩

    Äänestä

demarit sutkeja !

Äänestä

Köyhien edustajien pitää elää leveesti.

Äänestä

Älä uikuta. Hillotolppa on hillotolppa. Kyllä demarin täytyy nauttia saavuttamastaan edusta. Veronmaksajana nautit tavalla tai toisella edustajasi henk. kohd. iloista.

Äänestä

Nyt pääsee siihen elintasoon mitä haukkuu tai sen edustajia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sannan hotellihuone.
258 neliön suuruinen huone maksoi 5000 euroa yöltä.

Aika leuhkaa on demarin elämä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu