Olemme 50v pari kaakkois-suomesta ja meillä tarkoitus etsiä seuraa miehistä jotka olisivat halukkaita mälläämään naisen sääret ja pepun. Tiedossa hyviä paikkoja ja asiasta kiinnostuneita miehiä täältäpäin?
Naisen säärien mälläys
9
583
Vastaukset
- Anonyymi
Saako Rouvan sukkis pyllyn mällätä
- Anonyymi
Saa mällätä senkin
- Anonyymi
Mistä päin olette kiinnostunut.
- Anonyymi
Kiinnostaa. Ilmoittakaa vain missä ja milloin.
- Anonyymi
Voisin kyllä polkee pakaroita vasten ja laueta, samoin sääriä vasten. T.ukm66
- Anonyymi
Herrasmies 60 vee on erittäin kiinnostunut.... Sukkikset ja nylon kiihottaa ja mikäpä mukavampaa kun nauttia ja laueta niille... Yhteyttä Kik :Spessu1
- Anonyymi
Hei haluaisitko soitas.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hei haluaisitko soitas.
No juu,kellehän sitä pitäis soittaa....🤔
- Anonyymi
toivottavasti löydätte sellaisen miehen joka oikeasti tulee paikalle ja pystyy tuon homman hoitamaan. Meille käynyt monesti niin että miehet on puheissaan kovia tekijöitä ja iso kaluisia jne, mutta kun tavata pitäisi niin alkaa tekosyyt miksi ei pääse tulemaan tai sitten olisivat valmiita tapaamaan vaimoa kahden kesken. Onnea hakuun teille!
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372300
- 551327
- 841303
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361256- 631181
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39904Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121788- 31741
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23596Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55575