Jenkit häpeää kuulema tätä Dille-Donaldia, eikä varsinaisesti ole mikään ihme. Katsokaa tuo video ja naurakaa.
Puhuuko siinä seniili hoivakodin asukki vai jonkun valtion presidentti?
https://yle.fi/a/74-20162332
Donald. Ihan bim.. ja pimee
6
72
Vastaukset
- Anonyymi
Jenkkilässä olot vain paranevat vähitellen . Suomessa demarit mädättävät yhteiskunnan
- Anonyymi
Onneksi meillä on sentään Waalruussi.
Björkka onkin entinen taistolaiskommunisti.
Ihailee Trunkkia, inhoaa tasa-arvo yhteiskuntaa.
Lienet itse miljonääri, jonka pään on persut mädättäneet.
- Anonyymi
ilmankos Stuppi tykkää pelata tuon kanssa golffia.
- Anonyymi
Just ! Too just stubid is moore tän van rooker moore !
- Anonyymi
Jenkit mitään häpee, nehän äänesti ja kannattaa suurten lupausten ja diilien tonalttia. Saadaan neljän vuoden ajan nauraa tuolle satusedälle, jonka parhaat kaverit ovat Pohjois-Korean Kim Un-jung ja Venäjän Putin.
- Anonyymi
Kyllä ne häpee, jotkut. Muuan jenkkivävypoika oli pahoitellut appivanhemmilleen kotimaansa tilannetta ja sanonut muuttavansa Eurooppaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911234Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221098- 70820
- 48814
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53760Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50685- 33662
- 60659
- 52627
- 50615