Voittaakohan tämä "hintti vinkuja" viisut!?

Euroviisujen ennakkosuosikki nousi lavalle – Katsojat sekosivat
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/31100579-c5f5-4bbc-a502-a3fc7bc521f6
3115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No hinttien namupala sen voiton vei euroviisuissa! Kuten etukäteen jo tiesin!

Äänestä

KARMEA voittobiisi!

Äänestä

No tavallaan Israel voitte, ainakin kansan pisteillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Euroviisujen ennakkosuosikki nousi lavalle – Katsojat sekosivat
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/31100579-c5f5-4bbc-a502-a3fc7bc521f6

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu