BX vm-92 HÄIRIÖMERKKIVALO???

Tietääkös kukaan, mistä ongelmista tuo häiriövalo ilmoittaa? Valo palaa ajoittain, mutta auto toimii ihan hyvin. Pitäskö huolestua?
Kiitos vinkeistä etukäteen.
3397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siellä luulis olevan juttua asiasta.

Äänestä
  • No kun tuo auto on Keski-Suomessa vanhuksilla ja minä täällä etelässä...

    Ajattelin vaan, jos jollain sitikan omistajaal ois ihan käytännön tietoa...

    Äänestä

Valo ilmoittaa STOP valon kanssa useimmiten vähäisestä hydrauliikkaöljyn määrästä (muistaakseni huutomerkkilogo) ja jäähddytysnesteen määrästä (syylarin näköinen logo).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SITKA kirjoitti:

Tietääkös kukaan, mistä ongelmista tuo häiriövalo ilmoittaa? Valo palaa ajoittain, mutta auto toimii ihan hyvin. Pitäskö huolestua?
Kiitos vinkeistä etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu