Nurmekselaisia soluttautunut tänne

Sen huomaa, yrittävät kaikin keinoin vääntää juttuja mitkä saisi lieksalaiset näyttämään vajakeilta vätkylöiltä.

HÄPEÄLLISTÄ
2198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mistähän päin nyt tuulee, on vanha sanonta.

Äänestä

En tiedä siitä vötkylähommasta mitään, mutta Lieksalaiset oll hyviä hevosmiehiä?!
Täytyy aina käydä naapurikylässä katsomassa, miten siltahommat edistyy.
Ei kannata hävetä yhtään, kaik hyö oll luojan luomia!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sen huomaa, yrittävät kaikin keinoin vääntää juttuja mitkä saisi lieksalaiset näyttämään vajakeilta vätkylöiltä.

HÄPEÄLLISTÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu