Rumennat maailmaa
Tuomo on ikävää että olet ruma
Anonyymi-ap
9771
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sisäisestikö ja myrkyttämällä muiden mieliä?
Nuo sisäisesti rumat on niitä vaarallisimpia. Yleensä joko sosio- tai psykopaatteja, joiden päämääränä on saada toinen voimaan pahoin.
Saavat siitä jotain sairasta tyydytystä. Ilman heitä maailmamme olisi jopa liian hyvä ja kaunis...
Ja hehän toivovat juuri päinvastaista.
Tuomo on ruma niin sisäisesti kuin ulkoisestikin. Sivusta.
Katkeruus se on mikä maailmaa rumentaa. Opi irti siitä ja lopeta pahan jakaminen. Vihasi ei ole muiden asia eikä sen oksentaminen hyödytä ketään.
No näyttää tämä palstaäijän ns viha, eli keskenkasvuinen provoilu olevan sinun asiasi. Vai millä aidon rakkauden asialla täällä olitkaan? Hehheh.
Onko palstaäijä aina sama tyyppi vai kutsutaanko palstaäijäksi ketä tahansa, joka avautuu täällä?
Panehan kuva omasta pärstäsi, niin mekin voimme tehdä reilun arvion, kuinka ruma sinä olet 😅 veikkaan, että sen verran ruma olet itsekin, ettei löydy kanttia...ja sisäisesti ainakin tosi ruma. Se on huonompi juttu...ulkokuori rapistuu jokaisella, mutta mitä teet ihmisellä, joka on sisältä täyttä paskaa 🤔
Tuomo on todella vaarallinen rikollinen. Aloittaja vain antaa sille takaisin. Sivusta.
Ikävää tässä on se, ettet saa kun rumia miehiä 😅 paitsi nyt jäi katkeruudesta päätellen se rumakin saamatta 🤣