Kirjoitukset häipyneet. Tämä nyt jää osaltani.
Hyvää kesää kaikille
Täällä toverit valvoo ja poistaa.
Suomankiuvalehteen kirjoitan nyt tiuhrmmin, sieltä voi lukea halukkaat. Myös joskus sotilas-aikaus lehdessä jotain Jotain Ruotsin lehdistöön myös Aftonbladet ym.
Taidampa poistua täältä keskustalaisena
8
155
Vastaukset
- Anonyymi
Näyttää poistuneen viime yönä kaikilta muiltakin Suomi24:n palstoilta ketjut, joita oli kommentoitu joskus klo yhden jälkeen. Koski myös esimerkiksi sosialidemokraattien palstaa.
Ehkä Ilkka Lavas teki jonkin ohjelmapäivityksen, painoi väsyksissään väärää delete-nappulaa tai vain kompastui sähköjohtoon niin, että se irtosi seinästä. - Anonyymi
Monesko kerta, kun lätiset samaa soopaa ja aina kuitenkin pompsahdat takaisin kuin vieteriukko? Lopeta jo tuo valehteleminen keskustalaisuudestasi. Ei mene enää läpi.
Etkä sinä tule mihinkään Suomen Kuvalehteen saati Aftonbladetiin kirjoittamaan, koska ensin pitäisi osata kirjoittaa ja jopa ajatella. Persupalstalle sinä seuraavat tuherruksesi tulet näpyttelemään. Siellä löytyy omaa tasoasi vastaavaa äidinkielen osaamista sekä poliittista sisältöä. - Anonyymi
Kielessämme ei ole aloittajan käyttämää sanaa "taidampa"..
- Anonyymi
Taidanpa on oikein
- Anonyymi
Täälhän vaan persu ja Pietarin trollit haukkuu vihervassareita ja ay liikettä .
- Anonyymi
Älä kirjoita mitään mihinkään, jos äidinkielen taitosi on tätä tasoa.
- Anonyymi
Eikä sanaakaan palstan aiheesta.
- Anonyymi
Suomen kiuaslehteen et ole kuuna päivänä kirjoittanut yhtään mitään ja vaikka afton alkaakin olla sinulle jo ajankohtainen, siinäkin kirjoittelusi on pelkkää toiveunta. Ei mikään julkaisu ala toimittamaan noin tökeröllä kielellä kirjoitettuja kirjoituksia. Nehän ovat kuin apukoululaisen sepustuksia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012150Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2981940Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1041776Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441761Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071617- 321361
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941133Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii261131Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671099- 511057