Millaisia kokemuksia Ajoleikkuri Oleo-Mac 99 L/12,5 K M mallista?
https://youtu.be/325N7K31HFI
https://youtu.be/325N7K31HFI
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Maailman puuduttavin unboksaus video.
Mahtavaa. Olet mukana keskustelussa.
Ajatuksesi antoi suuren lisäarvon keskusteluun.
Toimii niin kauan kun toimii. Joku kiinamoottori keulassa. Näytti olevan koneterskalla pari tonnia.
Magneetti kytkin leikkuupöytään 220e. Kiva napsutella teriä päälle.
Kyllä se on hyvin toiminut.
Oliko niitä kokemuksia?
Taas jännittää mistä kysellään seuraavaksi kokemuksia ?
Onko kokemuksia kuka heittää parhaan takavoltin? Suosikkini on petteri
Vaikee sanoo, mutta OleoMac on yllättänyt positiivisesti toisaalla. 80-luvun tekniikkaa joka toiminut toisaalla.
Katselin noita ajoleikkurin kuvia, niin kovasti muistuttaa MTD halpisleikkuria mitä muoviroitelien alta jostain hiukan tekniikkaa pilkahtaa.
Tuo sähkökytkin on vasta-aihe. Siinä käy niin, että tulee ajoleikkuri jossa terät pyörii koko ajan, Ei jaksa käsittää sen ideaa eli pointtia kun muuten on museotekniikkaa voimalinjat.
Toinen on se, ettei mitään infoa sopiiko yleisten merkkien kulutusosat.
Kunnostin wanhan rautakautisen MTD.n halpiksen, mutta mieli tekisi ostaa toiseksi kone jossa turvalaitteet on.
Aika kalkutus moottorista. Onko kiinalaiset keksineet puristussytytteisen bensamoottorin?
KAIKISSA noissa on sama kiinanmoottori-konversio mutta eri tarra. Tilavuuksia on 2 tai 3.
6L tankki ei vanhan koulun Brigsillä riittänyt piha-alueeseen . Kiinan-OHV.n uskon olevan taloudellisempi satavuotias lättäpää. Eli menisi tankillisella kerta-ajo. Kuumaa leikkuria aina jännä tankata kesken työn.
Fungerat bra i 2 år nu.