Samalla paikalla näkyy olevan uusi parturiliike, mutta lopettiko tuo DAVID-parturi kokonaan vai muuttiko vain paikkaa? Tykkäsin siitä kovasti, kun tämä parturi ei lörpötellyt eikä kysellyt turhia, vaan leikkasi hyvin ja nopeasti.
Mihin hävisi DAVID-parturi Rongankadulta?
Anonyymi-ap
3
51
Vastaukset
- Anonyymi
Eräs ex- kansanedustaja puhui aina "Deividin vehkeistä". Liekö joskus nähnyt nämä vehkeet ja niistä niin kovin innostunut.
- Anonyymi
Komento takaisin, kyllä se David-parturi on siinä edelleen, kävi niin hassusti, että ajatuksissani meni seuraavaan parturiin. :D:D Hyvin sielläkin toki leikkasivat.
- Anonyymi
Onko siinä Goljat-parturi vieressä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke653286- 1422327
- 921868
- 1711559
- 861439
- 651426
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?741399- 691182
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771140Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341088