>>> Heikot rakastuva

Mun mielestä vaan epätoivoiset äijät rakastuu ja puhuu siitä. Ne kun haluu roikkuu epätoivsesti naisessaan.. :(

Mä ainaki oon aina pistäny äijän pihalle kun se on sanonut rakastuneensa. Mä kelpuutan vaan itsevarmat miehet!
5790
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oot hauskuuttanu täällä jo monia monia kertoja, mutta muista että sun maineesi on kiiriny jo kauas ja sut tunnetaan täällä. Mut älä huoli, me rakastetaan sinua.;)

Äänestä

Epätoivoiset rakastuu,eikö muut?

Äänestä

Olihan tämä provo. .. Olihan ?
Jos ei, et ole ihan viisas ! Onneksi ei ole pelkoa, että sinuun joskus rakastuisin !

Äänestä

käyks kateeks.

Äänestä

etkö ole koskaan tuntenut sydämmessäsi sitä polttavaa kipua toista kohtaan jota sanotaan rakkaudeksi.itse elin samanlaista elämää kuin sinä,ennen kuin kohtasin sen oikean.
onnea etsintään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Irja-sinkku kirjoitti:

Mun mielestä vaan epätoivoiset äijät rakastuu ja puhuu siitä. Ne kun haluu roikkuu epätoivsesti naisessaan.. :(

Mä ainaki oon aina pistäny äijän pihalle kun se on sanonut rakastuneensa. Mä kelpuutan vaan itsevarmat miehet!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu