Kiltti vai ilkeä?
Oletko mies enemmän
Anonyymi-ap
48552
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 48
Vanhimmat
Ilkee
Ilkee ja pelottava.
Olen ylikiltti tiettyyn pisteeseen asti. Sitten räjähdän.
Huih. Kantsisko olla jotain siltä väliltä enemmän?
En jaksa tuhlata energiaani turhanpäiväiseen kiukutteluun ja riitelyyn. Jos joku ei osaa lopettaa ajoissa niin se on hänen ongelmansa.
Toi on just huonoa kommunikaatiota. Puhu ja kuuntele tarpeeksi aikaisin niin ei tarvitse räjähtää
Kiukuttelu ja vithuiluko on hyvää kommunikaatiota?
Ei oo, pitäisi olla molemminpuolista siis puhuminen
Lapsellinen kysymys.
Eli olet enemmän ilkeä.
Ei, antoi vain rehellisen palautteen. Älä ole herkkis.
Menikö tämäkin palstasedän gallup tunteisiin? Siitö on helppo päätellä kumpi olet
Olen hyväntahtoinen mutten aina kiltti.
Itse ilkimys
Tykkään kyllä kovasti pukeutua kilttiin.
Elä ilkeä!
Ihan tavallinen. En pidä ääripäistä ollenkaan.
Oikeastaan olen kiltti. Sitä ei vaan moni tiiä
Kiltti mörrimöykky.
ulospäin vaikutan ehkä ilkeältä mutta oikeasti olen kiltti,se ehkä minun ongelma onkin.
Olen kiltti
Jos on tiedossa ripsipiirakkaa ja olutta olen kiltti. MUTTA jos on tiedossa siivoamista ja tiskaamista olen ilkeä.
-suomalainen mies!
Hohhoijaa...veikkaan että just näistä syistä piirakkaa ei ole tarjolla
Se oli vitsi 😁
Vihainen kun oo piirakkaa saanu.
No eihän siitä voi vihainen olla päinvastoin.Paitsi tiätysti jos on jotain muuta no jokainen on mitä on.
Simmut voi tummentua, kun otetaan vinkkua.
Käykö sinun luona useinkin naisia iltaa istumassa?
Kiltti😄
Kiltti mutta tosi hankala toisinaan. En ole kovin joustava siksi kun kaikki äkilliset muutokset ja semmoiset ahdistaa. Siksi tykkäisin olla yhden turvallisen ja rakastavan naisen oma, joka ymmärtää, välittää ja huolehtii.
Nainen tuskin haluaa olla äitisi
Jos ymmärtäminen, välittäminen ja huolehtiminen kuuluu sinusta vain äidille, niin sairastat jonkin asteista narsistista persoonallisuushäiriötä.
Ei voi tiätää kokeillaan aluks rintaruokintaa.
Hellästi vaativa.
🤣😂
Olen näistä se toinen. m>n
En ole koskaan ilkeä ainakaan tarkoituksella. Ärsyyntynyt olen joskus.
Se on ainakin on tulkintasi varmaan.
Voin tarvittaessa olla todella ilkeä, jopa häjy.
Oletko ollut häjyllä päällä viime aikoina?
Olen pääasiassa kiltti ja muiden kanssa ystävällisesti ja kannustavasti kommunikoiva. Jos ärsyynnyn jonkun tyhmyydestä tai yleensäkin älyttömyydestä, niin huomaankin olevani piilov.ttuileva. Tätä kadun heti kun huomaan sen ja koetan hyvittää inhottavaa käytöstäni.
Osaan myös olla erittäinkin ilkeä, jos tarvetta on silloin kun siihen on aihetta.
Mun väistämätön ja viileän välinpitämätön olemus voi saada mut näyttämään ilkeältä mutta moni ihminen kenen kanssa on ollu sama taajuus on huomannut sen herkkyyden ja pienuuden minussa melko pian. En ole ilkeä ja tiedän mikä on oikein ja mikä on väärin vaikka suutuspäissäni voin olla täysin tahditon lähinnä suustani. Arjessa en voi viljellä kun suutun vaan joudun lyömään päätäni armottoman usein seinään. Sekin on hyvä muistaa että arjessa suutun enimmäkseen itselleni en kellekkään muulle vaikka oisin kuinka parisuhteessa. Turhaudun siitä kun olen niin impulsiivinen tai huono. Tai tyhmä. Olen ollut aina itseni pahin vihollinen. Piruenkelinpäässäkunpuhuu
Et sä mikään tyhmä oo. Sä oot kunkku!
Nisti lehmien kunkku,Juu, niin on.
Olen kiltti seksikkäille nisti naisille(huumeet pitää laihana) ja ilkeä viattomille naisille.
Keep up the good spirit
Ilkeä on aika lievä ilmasu siihe .Kyl mä vitu tiedän.
Jätkien kaa fuck the fuck! Mut joka tapaukses mun säännöil tai loppu! Emmä koe mimmejä muutaku tyyppeinä. Mitäs saatana rakastuvat, ei ole mun vinani. Hahhah se o aika huono homma. Mä oon pirun mukava .
Både och