Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

suihin kaverilta

kun otin kaverilta suihin puistossa pian oli rinki muitakin oottamassa vuoroaan
131368
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

WAU

1Äänestä

Noin se yleensä menee. Kunnon suihinottajia on tähän aikaan vuodesta todella harvassa. Samoin käy, jos näet että jossain on panot käynnissä, niin ei kestä kauaa kun ympärillä on liuta bottomeja odottamassa että heitäkin naitais.

1Äänestä
  • ois kiva saada kun kaverikin saa antasin jos joku paikalle sattuis

    Äänestä

  • kyllä minäkin haluaisin

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    kyllä minäkin haluaisin

    Haluaisin että ottaisit autosi kyytiin ja vaatisit kuljetuksesta palkkion...

    Äänestä

  • joskus myös iso kyrpäisiä jotka ei vaimolta saa peppua kun muka liian iso ei oo vielä vastaan tullut en ois ottanut

    1Äänestä

Otatko suuhun ja...johonkin muuhun?

1Äänestä
  • kaikki käy

    Äänestä

  • Käteen suuhun tai muuhun miten herra vain haluaa...

    1Äänestä

  • toivottavasti suurta

    1Äänestä

Tulisin mielelläni auttamaan urakoinnissa ;)

1Äänestä
  • Saisit nussia suuhun loppuun. 65v JKL

    1Äänestä

yleensä ympärille kerääntyy rinki muitakin halukkaita

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kun otin kaverilta suihin puistossa pian oli rinki muitakin oottamassa vuoroaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu