Eka kerta naturistina

Anonyymi-ap

Tuli päivälleen 40 vuotta siitä, kun olin eka kertaa 17 vuotiaana naturistirannalla. Olin Lions klubin kautta järjestyneellä matkalla vaihto-opiskelijana Ranskan eteläosassa. Matka kesti neljä viikkoa. Olin viikon ollut isäntäperheessä( n. 40 v vanhemmat ja kolme lasta, samanikäinen poika ja vähän nuorempi tyttö ja pari vuotias poika). Lauantaina he lähtivät rannalle ja minä mukaan. Olihan se pieni järkytys kohta 18 v nuorelle miehelle, kun väki olikin alasti siellä leirintäalueella. Hävetti aluksi mutta ensimmäisen tunnin jälkeen tuntui jo ihan luontevalta olla alasti kuten muutkin. Kokemus oli mukava ja olen käynyt naturistipaikoissa aina tilaisuuden tullen. Nykyinen vaimokin lähtee mukaan mielellään. Ex eukko ei tykännyt, vaikka kävi pari kertaa. Milloin sinä olit eka kerran naturistina ja miltä tuntui?

2

874

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Menin vanhalle Sompasaunalle katsomaan millainen paikka se on. Huomasin että jaa täällä ei käytetäkään uikkareita, no ei sit käytetä. Ei ollut kovin ihmeellinen juttu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      120
      2462
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      40
      1642
    3. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      653
      1066
    4. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      993
    5. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      972
    6. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      98
      926
    7. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      885
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      83
      760
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      33
      736
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      71
      728
    Aihe