Huom. Jos kirjoitat jotain demareista.

Anonyymi-ap

Jos kirjoitat jotain negatiivista demareista kaikki poistetaan.
Varsinkin jo kommentit koskevat toveri Viljasta.

6

505

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei saa mennä henkilökohtaisuuksiin

    • Anonyymi

      Pitäisköhän aloittajan hankkia ihan ikioma elämä? Teet sitte siinä omassa elämässäs jotain pikkupikku asioita, ni ei tartte kattella vaan katkerana sivusta ku muut tekee asioita. Voisit jopa oikein yrittää itte saavuttaa elämässäs asioita. Kas noin, ilmainen neuvo annettu.

    • Anonyymi

      AMEN.

    • Anonyymi

      Niinhän pitääkin toimia 👍👍👍

    • Anonyymi

      Globalistihallinto suojaa itsensä diktatuurin keinoin kansalaisilta Ruotsissa. Heinäkuun 1. päivästä 2025 lähtien on kiellettyä "loukata" tai kirota virkamiehiä, kuten poliiseja, opettajia ja sosiaalityöntekijöitä. Riittää, että byrokraattiin kohdistetaan "syytös tai halventava käytös". Asiantuntijoiden mukaan on vaikea kuvitella mielivaltaisempaa lakia, joka tekee Ruotsista diktatuurin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      78
      3037
    2. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      75
      1271
    3. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      161
      1157
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1020
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      103
      951
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      309
      925
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      43
      819
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      124
      815
    9. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      78
      805
    10. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      91
      783
    Aihe