Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mitä mieltä olette

Kannattaako nyt enää hankkia nahkahousuja, ovatko ne vielä seksisikkäät naisella vai ovatko jo out ?
3848
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Että jos olet muodinorja, ehdottomasti ei. Jos taas valitset vaatteet sen mukaan mistä itse pidät ja mitkä sinun päällä näyttävät hyviltä, niin osta pois.

Äänestä

Nahka toimii naisella aina!!! Kuinka hyvin, se taas riippuu ihan kantajasta.

Äänestä

Kannattaa ostaa nahkahousut ja mielellään tiukat, ne ovat kiihottavat naisen yllä:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hanna kirjoitti:

Kannattaako nyt enää hankkia nahkahousuja, ovatko ne vielä seksisikkäät naisella vai ovatko jo out ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu