Toisaalta toivoisin, että olisit täällä vieressäni halimassa. Toisaalta tuntuu pahalta ajatella sitä, kun mieleeni tunkee ajatuksia sinusta tulevaisuudessa sen toisen kanssa. Elättelen vieläkin toiveita, että se ei tulisi koskaan olemaan mielestäsi kiinnostava.. 😔
miehelle
miehelle
Vastaukset 36
Vanhimmat
Onko "tykkäätkö siitä toisesta enemmän" ja "kumpa et tykkäisi siskostani" samalta ihmiseltä?
Kyllä on saman palstaäijän juttuja nekin, on se hyvä kun tätä staminaa löytyy sulta yhdistellä näitä sen tekstejä
Tarkempia tuntomerkkejä?
Jaa tästä itsestään kirjoittelevasta miehestä vai siitä ketä tää setä yrittää esittää heikolla menestyksellä? 🥱
Voin huonosti muutenkin ja mies tietää sen.
Tämä oli siis ihan vaan tunniste, että tietää tilanteestani.
Joku fetissi sulla on surkeilla täällä naisena esiintyen
On stalkkeri joka on vainonnut vanhempaa naishenkilöä kauan! Eikä millään tunnu ymmärtävän sitä, ettei nainen voi sietää häntä!
Vastaan kuin hänelle. Mistä ihmeestä olet saanut päähän että minulla olisi joku toinen nainen? Ettei joku levitä sellaista huhua tahallaan jolla kenties itsellä toiveita sinusta tai jotain vastaavaa? Ei ole ketään toista ja minun sydämeen ja ajatuksiin mahtuu vain yksi ja se olet sinä... Tosi harmillista jos voit huonosti jonkun järjettömän huhun takia. Olisi niin upeaa jos voisimme keskustella mieltä askarruttavat asiat suoraan niin voisi huokaista helpotuksesta ja keskittyä johonkin niin paljon kauniinpaan asiaan siis meihin...❤️
Me emme tällä hetkellä näe missään tai ole yhteyksissä.. Ei ole kyse huhusta, vaan minun epäilyksestäni.
Eikä miehellä ole kyseisen henkilön kanssa mitään.
No pitäisikö olla yhteyksissä? Et sä muuten häntä saavuta.. Annat palaa vaan ja jos ei onnistu pääset nopeammin eroon tunteesta.
Ei ole edes yhteystietoja. Sitä minä toivon, että näkisimme jossain.
Jätä tuollaiset miehet omaan arvoonsa, ansaitset varmasti paljon parempaa. Joku jota kiinnostaa sinä 100%. Minäkään en anna enää mahdollisuuksia kun sopiville miehille jotka arvostavat.
Ei miehessä ole vikaa. Eihän sille mahda mitään, jos ihastuu.
Minä voin vakuuttaa, etten ole ollut kunnolla kiinnostunut kenestäkään pariinkymmeneen vuoteen! Ainoa tärkeä asia oli saada itselle hyvin mieluinen työpaikka ja tehdä töitä siellä niin kauan kuin se olisi ollut mahdollista!
Ihmissuhteilla on minulle hyvin vähän merkitystä ja pidän vain ikäisistäni 60 v miehistä ja vain ystävyyden merkeissä!
Unohdit! Että! Hänellä! Pitää! Olla! Ruskeat! Hiukset!
Väärin tummat hiukset, mutta sellaiset charmikkaasti harmaantuneet käyvät myös, mutta pituudesta en jousta yhtään, maksimiptuus 175cm!
Pidätkö jostain syystä erityisesti huutomerkeistä!! Saavatko ne sielusi soimaan..
Riippuu siitä kenelle kirjoitan. Tuolle huutavalle palstasedälle käytän runsaasti huutomerkkejä.
Aika pitkät hiukset. Moni mies on koko mitaltaan lyhempi kuin kaivattusi hiukset.
Mukavaa, että sinä osaat ohjailla tätä palstaäijän puisevaa väsynyttä poljentoa
Oikein. Luulin hetken että tuo oli yritys maalailla aivan toista kuvaa, et ole huomannut varmaan, mutta niitä riittää🙄
Halit🤗
😕😕
Ei kiitos koskaan haleja yhdenkään palstalaisen kanssa, eikä yhdenkään minua paljon nuoremman kanssa!
❤️🤗
Monet naiset on eritavalla ihastuttavia. Esim kadulla saattaa kävellä upea kaunis nainen, johon kiinnittää huomiota, että vau, mutta ei se tarkoita mitään enempää. Ihastuksia tulee ja menee, mutta ei niihin tarvitse reagoida. Sinua minä rakastan.
Joo, kestän sen kyllä. Mutta tuosta yhdestä en halua miehen ajattelevan, että ”vau”.
Mä alan kans tajuumaan tän.
Mitä tajusit?
Että mitä rakkaus on. Siis iso sana.
On vieläkin huono olo, jos pelkoni toteutuvat, mutta parempi.. ja haluaisin, että olisit vieressäni.
Laita minulle viesti. Tulen vaikka heti viereesi.
Hän on vapaa enkä häiritse enään 🤍🪽