Miksi näin? Teinkö jotain väärin? Viimeksi meillä oli niin ihanaa keskenämme🥲
Et sitten neitonen halunnut puhua minulle tänään
Anonyymi-ap
3
176
Vastaukset
- Anonyymi
Koskeeko millaista yhteyttä?
- Anonyymi
Me mennään aina toistemme sivu jotenkin… mä luulen, että se on jokin triggeri tai jotain sellaista tiedostamatonta. En tiedä, miten sinä koet oman tilanteesi.
- Anonyymi
Mä halusin jutella vain hänelle, mutta en osaa tehdä sitä oikein. Tuntuu, että se on joko tai. En osaa mitään siltä väliltä. Se mun tunne on vähän kuin tuli, jos päästän sen irti, se nuolee heti kaiken ja se on menoa sitten. Yritän sammutella sellaista intohimoista suhtautumista.
Ehkä neitokaisesi on ujo tai samanlainen tulisielu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3962082Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek121919Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2471394Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.811041Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel56965Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402928Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä39808- 56779
- 75750
Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo70724