Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

17 senttiä

pituutta patukalla 17cm halkaisija 5.5cm hyvin oon tullut toimeen ton kokosella. enkä oo vinkunu että kun ei sentit riitä, ei sen koko vaan sen käyttötaito on ratkaiseva tekijä. ainakin naisten mielestä
64623
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ok siis naisten mielestä, mutta entä miesten?

Äänestä

Hah hah. Taidat vittuilla. Hyvän kokoinen kaluhan sulla on. Mulla ei ole kuin 12,5 senttinen ja 3,5 cm paksu ja silläkin on pärjäilty ihan ok.

Äänestä
  • hei.. mulla on suurinpiirtein saman kokoinen ku sulla joten oisi kiva kuulla lisää kokemuksistasi seksissä? Millaista on ollut reaktiot ja onko tullut suoraa palautetta taidoista tai jopa koosta?

    Oon vähän vaan kärsinyt ite nimittäin itsetunnon puutteesta kaluni takia...

    Äänestä

  • howard sternillä on seisokissa 5 cm omien sanojensa mukaan, vaan eipä ole haitannut sitä kaveria. kaverille annettiin jotain muuta munien sijasta.

    Äänestä

  • esterin... kirjoitti:

    howard sternillä on seisokissa 5 cm omien sanojensa mukaan, vaan eipä ole haitannut sitä kaveria. kaverille annettiin jotain muuta munien sijasta.

    ITSELLÄNI SATTUU OLEMAAN JUURI 5 CM PAKSU TERSKA JA VARRELLA PITUUTTA N. 20 CM. EIPÄ KUKAAN NAINEN OLE VALITTANUT PAKSUUDESTA EIKÄ LIIOIN PITUUDESTAKAAN. HYVÄT KESÄN JATKOT TEILLE KAIKILLE SEKSISTÄ JA RAKASTALUSTA NAUTTIVILLE ! MILLEISTÄ JA SENTEISTÄ VIIS !!!

    Äänestä

  • Mika kirjoitti:

    hei.. mulla on suurinpiirtein saman kokoinen ku sulla joten oisi kiva kuulla lisää kokemuksistasi seksissä? Millaista on ollut reaktiot ja onko tullut suoraa palautetta taidoista tai jopa koosta?

    Oon vähän vaan kärsinyt ite nimittäin itsetunnon puutteesta kaluni takia...

    moni nainen on sanonut suoraan että onpa patukalla paksuutta, ja eivät ole moittineet pituuttakaan. suihin otossa ovat sanoneet että eihän tuota mahdu kuin alkupalat suuhun ja monet on takaapäin naidessa sanoneet että ei sitten pohjaan asti koska se sattuu. kannattaa kuunella mitä naiset haluu ja mitä ei, niin voipi olla että myös itse pääsee esittää pieniä toiveita. kaikkea kivaa kannattaa kokeilla hyvässä yhteisymmärryksen hengessä, eli ei muuta kuin kokeilemaan. ja ne naiset jotka tämän sattuvat lukemaan kertokaa toki miehille mitä haluaisitte heidän tekevän, kyllä me miehet ne toteutamme ainakin useimmat meistä. ja mikalle älä turhaa kärsi itsetunnon puutteesta kyllä useimmat naiset ovat noihin mittoihin tyytyväisiä. naisetkin voisivat kirjoittaa mikalle vastauksia ja neuvoja miten sitä patukka voisi käyttää parhaiten, hyvää kesää kaikille ikään ja sukupuoleen katsomatta. T:jouni

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jouni kirjoitti:

pituutta patukalla 17cm halkaisija 5.5cm hyvin oon tullut toimeen ton kokosella. enkä oo vinkunu että kun ei sentit riitä, ei sen koko vaan sen käyttötaito on ratkaiseva tekijä. ainakin naisten mielestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu