Onko yksikään mies koskaan "varastanut" naista itselleen ryhmäseksissä?

Anonyymi-ap

Onko siis joskus käynyt niin että kimpoissa, missä on kaksi tai useampi mies, joku miehistä on saanut naisen melkein täysin itselleen muiden miesten jääden lähinnä katselijoiksi?

2

351

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei tuollainen tilanne ole mitenkään harvinainen.

      • Anonyymi

        Ei ole ei. Kolmenkymmenen vuoden aikana tuli tutuksi pari miestä jotka otti ainakin yhden naisen, joskus pari kolmekin illan aikana ja käytännössä sai nuo naiset jollain karismalla otettua itselleen niin ettei he kiinnostuneet muista miehistä, eikä omasta miehestä enää. Yksi niistä sai vielä yhden illan aikana kolmekin orgasmia, joten nainen kyllä aina tykkäsi. Joillain on vain tuollainen karisma.

        Oma vaimo myös vietti ainakin yhden kokonaisen illan yhden noista kanssa, niin ettei edes minun kanssa aloittanut kuten yleensä, ja sen illan jälkeen vielä tapaili ja harrasti seksiä usein. Silloin tuli pelättyä että vaimo lähtee lopullisesti.

        Pari kimpoissa tuli yhden tyypin kanssa hyvin alistettu olo kun tuo tyyppi otti sekä vaimoni, että vaimon ystävän. Jäi koko ilta minulta runkkaamiseksi kun vaimon ystävätär keskittyi sataprosenttisesti tyyppiin ja ei edes vilkaissut minuun, ja samalla vaimo oli myös tyypin kimpussa ja siinä tajusin että minähän vain runkkaan kun kaikki muut harrastaa seksiä. Vaimo sen verran osoitti kiinnostusta että vähän kosketti minua, mutta siinä se. Oli sen verran nolo olo että siinä tuli mietittyä monta kertaa että lähdenkö ulos terassille odottamaan. Ei sillä kerralla mennyt ryhmäily oikein putkeen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      118
      10293
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5030
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      42
      2211
    4. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      105
      2058
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      26
      1924
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1591
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      41
      1392
    8. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      24
      993
    9. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      31
      991
    10. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      54
      977
    Aihe