Onko siis joskus käynyt niin että kimpoissa, missä on kaksi tai useampi mies, joku miehistä on saanut naisen melkein täysin itselleen muiden miesten jääden lähinnä katselijoiksi?
Onko yksikään mies koskaan "varastanut" naista itselleen ryhmäseksissä?
2
351
Vastaukset
- Anonyymi
Ei tuollainen tilanne ole mitenkään harvinainen.
- Anonyymi
Ei ole ei. Kolmenkymmenen vuoden aikana tuli tutuksi pari miestä jotka otti ainakin yhden naisen, joskus pari kolmekin illan aikana ja käytännössä sai nuo naiset jollain karismalla otettua itselleen niin ettei he kiinnostuneet muista miehistä, eikä omasta miehestä enää. Yksi niistä sai vielä yhden illan aikana kolmekin orgasmia, joten nainen kyllä aina tykkäsi. Joillain on vain tuollainen karisma.
Oma vaimo myös vietti ainakin yhden kokonaisen illan yhden noista kanssa, niin ettei edes minun kanssa aloittanut kuten yleensä, ja sen illan jälkeen vielä tapaili ja harrasti seksiä usein. Silloin tuli pelättyä että vaimo lähtee lopullisesti.
Pari kimpoissa tuli yhden tyypin kanssa hyvin alistettu olo kun tuo tyyppi otti sekä vaimoni, että vaimon ystävän. Jäi koko ilta minulta runkkaamiseksi kun vaimon ystävätär keskittyi sataprosenttisesti tyyppiin ja ei edes vilkaissut minuun, ja samalla vaimo oli myös tyypin kimpussa ja siinä tajusin että minähän vain runkkaan kun kaikki muut harrastaa seksiä. Vaimo sen verran osoitti kiinnostusta että vähän kosketti minua, mutta siinä se. Oli sen verran nolo olo että siinä tuli mietittyä monta kertaa että lähdenkö ulos terassille odottamaan. Ei sillä kerralla mennyt ryhmäily oikein putkeen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 11810293
- 525030
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html422211Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1052058- 261924
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131591Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,411392Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta24993Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v31991Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk54977