Yllättikö sua kukaan, kun katselit pornoa nuorena poikana? Mut yllätti isä kerran kun olin koulupoika.
Seksivideo
4
367
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllähän niin pääsi käymään varmaan useammankin kerran ihan itsetyydytyksen alkuaikoina eli reilusti alle kymmenvuotiaana. Pienemmät lapset ei ole vielä yhtä hyviä salaamaan puuhiaan kuin isommat. Elettiin kuitenkin ihan eri aikoja ja seksuaalinen vapaamielisyys oli trendi. Pikkupojat kätkivät tyynyn alle pornolehtiä ja tumputtelivat suht avoimesti yksinään ja myös keskenään. Vanhempani eivät myöskään noista puuhista yhtään hätkähtäneet vaan poistuivat ja jättivät rauhaan.
Juu näinhän se. Nykyään kaikki tuollainen tunnutaan tuomitsevan. Niinkuin esim. pienikin alastomuus
- Anonyymi
Hassuahan tässä on se että nykyaika luulee olevansa kovinkin vapaamielinen, mutta sitten kuitenkin ne rajat tulee vastaan aika nopeasti. Ja ne rajat määrittelee amerikkalainen kulttuuri, jossa me ollaan kaikki kiinni aamusta iltaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1724333Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan992615Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va272356Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos581867Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3801802Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi621486Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu221479Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy811405Pitäisikö ilotulitteiden myynti kieltää?
Esim jyväskylässä ainakin on ammuttu ilotulitteita päin ihmisiä ja autoja. Samoin Helsingissä? Pitäisikö ilotulitteiden1071383Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä1621265