Johan oli ruuhkaa taas uudessa spar myymälässä. Se on jännä miten ihmiset liikuu näitten avajaisten perässä. Spar,Prisma ja aikanaan Elossakin oli hirvee ruuhka näiden avattua! Aina kun jossain on jonkun kaupan avajaiset niin aina on hirveet ruuhkat!
Euro Spar avattu tokmannin yhteyteen, mutta ruuhkaa oli.
9
253
Vastaukset
- Anonyymi
Olin kans. Ihan äylytön ruuhka. Ei kananta ehkä tänään mennä jos ei halua jonotella. Sisällä ei meinannut päästä oikein kunolla edes kulkeen. Aina tuli joku eteen ja jontotaa sai johkin hyllyynkin!
- Anonyymi
No kun siellä jaettiin ämpäreitä...
- Anonyymi
No, onko hyvä kauppa ? Oliko hyviä tarjouksia, ja entä oliko tuotteita joita ei muissa kaupoissa ole ??
- Anonyymi
Niin se hintataso ? ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin se hintataso ? ?
No eilen oli mm. nakkipaketti 1€ Saarioinen pizzat 1€ Snelmannin leikkeleet 1€
Pepsiä 4 pulloa 1,5l 5€ toki light. Kanan resikoipi 1€/Kg Raj 1pak/talous. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No eilen oli mm. nakkipaketti 1€ Saarioinen pizzat 1€ Snelmannin leikkeleet 1€
Pepsiä 4 pulloa 1,5l 5€ toki light. Kanan resikoipi 1€/Kg Raj 1pak/talous.Lisään tuohon vielä, että jotkut tajoukset oli vain eilen voimassa. Eli ei ole vältämättä enää tänään. Lisäksi sai vielä 5€ alennuskupongin. Hinta taso yleensä aika normaali muiden kanssa, mutta jotkut tarjoukset erittäin hyviä mitä ei muualta varmana löydä siihen hintaan!
- Anonyymi
No nuo on kyllä halpoja. Mut onkohan vaan näin alussa.. Ja sit hinnat nousee rajusti. .
- Anonyymi
ilman ämpäriä olis ollut vähempi .suomalaisilla joku kumma mania tohon ämpäriin.
- Anonyymi
Ämpäreitä pitää saada. Se on tärkeintä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1675784
- 2653344
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423314Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?442748- 361874
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?291648Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411606- 161477
- 231457
- 241357