Onko miten iso hovi sinulla narsisti Pieksämäellä

Anonyymi-ap

Lipovia lipsuja?

5

463

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Narsisti voi kuitenkin nauttia pitkäaikaisesta kiusanteosta entistä kumppaniaan kohtaan: sosiaalisessa mediassa stalkkaus, seuraaminen konkreettisesti, mustamaalaus, uhkailu, oikeustoimet tekastuilla syytteilä, ulkopuolisille ihmisille valheelliset kertomiset, jotta elämäsi / työnsaanti vaikeutuisi ja jotta uhrit eläisit pelossa.

      Nämä ovat narsisteille huvia. Narsistit lopettavat pelinsä jos uhri ei reagoi. Tämä tarkoittaa totaalista hiljaisuutta. Ei kommentointia, ei puhelimeen vastaamista, ei edes kolmannen osapuolen välityksellä kommunikointia.

      Kun narsisti on vakuuttunut, että uhri jatkaa elämäänsä, pitäen narsistin merkityksettömänä ihmisenä, narsisti luovuttaa. Nopeammin tämä tapahtuu, jos narsisti löytää uuden ja kiinnostavamman kohteen. Tämän opin yli 15vuotta sitten.

    • Anonyymi

      Mutta yksin täältä jokainen aikanaan rajan yli lähtee,ei auta siinä vaiheessa edes narsismi. Ja en puhu Venäjän rajasta.

      • Anonyymi

        Käymään vaan tänne tullaan eikä olemaan.


    • Anonyymi

      Narsistilla on itsellään paha olo, yrittää purkaa muihin vaan me muut emme anna sen pahan olon tarttua:)

      • Anonyymi

        Ei Villen pokka pidä rehellisessä tarjouskilpailussa kun uusi urakoitsija päätetään 20.11.2025. Aika moni ihmetteli kuukauden miettityä päätöstä teknisessä lautakunnssa. Riskit tuntui käsin kosketeltavilta.Kyllä se ajaja löytyy hevosellekin jos ei Kiiveri suvun himmevälle timantilla.

        Markus antoi läksiäislahjan kun 100000€ remontti lasku jää kaupungille kun R lopettaa marraskuun loppuun.
        Kaikki valtuutetut paitsi Risto ja Mika kannatti messinki talon hyvää vuokralaista. Markuksen asunnot on myymättä ja eipä ole vuokralaiakaan.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6168
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5637
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      60
      2673
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      107
      2098
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1798
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1744
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1623
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1287
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1197
    10. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      33
      1058
    Aihe