Olisitpa rakkaimpani

Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seurassa on aina hyvä olla, Halaisin, jos voisin. Se miten huolehdit ja välität merkitsee minulle paljon. Ehkä ensi viikolla nähdään.
163464
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

toivottavasti sä pysyt vtun kaukana

Äänestä
  • Muutama viikko vierähtänyt näkemättä. Tuskin oli sinulle. Pidämme toisistamme.
    -Ap

    Äänestä

  • juuri noin minäkin ajattelen

    Äänestä

Let's

Äänestä

Let's hope so

Äänestä
  • Näkemisiin❤️

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Näkemisiin❤️

    Se olisi onnenpäivä 😘🔥

    Äänestä

Missä me voitais nähdä..? 😍

Äänestä

Haluaisin nähdä, mutta en tiedä miten ja missä. Ollaanko menty ristiin, kun en ole nähnyt sinua?

Äänestä
  • Ehkä ollaan menty ristiin, olen kyllä ollut liikkeellä ja teoriassa oltais voitu törmätä.. Ehkä nähdään vielä jossain 😍

    1Äänestä

Ansaitset kultaa

Äänestä

Muru 🥰

Äänestä

Katosin kerran ajatuksiini, toiveesiisi, fantasioihin. Tunteeni liukenivat niihin. Aloin etsiä sinua kaikista valon lähteistä. Aamunkajosta, tähtien kimmellyksestä. Peilistä. Mikä ilo oli löytää sinut silmistäni. Muistan kaikki yhteiset menneet hetkemme. Aina yhdessä, jopa varjoissamme. Sydämeni haluaa olla kuvitelmiesi vanki. Mieleni tuntuu jo tottuneen tähän. Hymysi hallitsee mielenmaisemaani. Olet yöni kuu. Annan sinulle kohtaloni osan. Joskus olet todellinen uni kulkemassa suljettujen silmieni editse kunnes avaan silmäni ja näen sinut tämän avoimen taivaan alla. Anna minun etsiä sinut sisältäni ja oman olemiseni ulkopuolelta. Joskus toivoisin siivet ylittääkseni kaikki etäisyydet välillämme. Tulee olemaan se päivä kun me kumpikin raukeamme tyhjiin. Sittenkin sieluni löytää luoksesi. Tuon kaikkialla läsnä olevan tunteesi luokse etsimään yhä itseäni.

Äänestä

Milloin tapasimme viimeksi?

Äänestä

Ehkä.

Äänestä

Matti Nykäsestäkö tässä puhutaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seurassa on aina hyvä olla, Halaisin, jos voisin. Se miten huolehdit ja välität merkitsee minulle paljon. Ehkä ensi viikolla nähdään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu