Uuden kumppanin kanssa oli seksisessio ja harrastettiin neljä kertaa seksiä yön aikana. Kertojen välissä oli taukoja ja homma toimi muutoin hyvin, mutta kolmannella kerralla hän ei saanut siemensyöksyä. Neljännellä sai mutta se oli selkeästi tosi vaikeaa. Onko tämä normaalia? Sanoi että nauttii siitå, että saa minut tyydytettyä ja on tyytyväinen, tunnuin hyvältä ja kostealta ja oli kuulemma tosi hyvää seksiä. Itseä jäi kuitenkin vaivaamaan tuo, että hän ei tullut..
Kuinka monta kertaa mies pystyy tulemaan
9
1235
Vastaukset
- Anonyymi
Olen minäkin ollut neljä kertaa yössä ehkä olisin pystynyt vielä yhden kerran niin että mälli lentää?Vuorokaudessa olen ollut kymmenen kertaa ja joka kerta mälli lentänyt.Mutta täytyy sanoa etteivät viime kerrat olleet niin mukavia kuin aluksi,oli aika nuutunut olo lopuksi?Älä ole huolissasi asiasta?
- Anonyymi
Sen sanon että olette poikkeuksia kaikki vaan eivät pysty tuollaisiin tekoihin,olen siitä aika varma?
- Anonyymi
Elä viitti valehdella.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Elä viitti valehdella.
Kuules hupsukka, eihän sulta tuu paskaa tai kustakaan enempää mitä suolisto ja keho tuottaa!
Miksi siis sperman tuotto olisi jonkun mittari?
Samoin sylki ja kyyneleet ym. kehon kosteus!
- Anonyymi
Ei siinä varsinaisesti mitään rajaa ole. Kolmas kerta jo saattaa kestää parikin tuntia. Hyvä nainen kyllä osaa seisottaa niin kauan kuin tahtoo itse saada. Vaimon kanssa otettiin vastikään seksimaraton mökillä kahden kesken. Kahden vuorokauden aikana laukesin yhdeksän kertaa. Vaimolla oli pari ihanaa kesto-orgasmia tuona aikana. Tietenkin ruoka- ja juomataukoja oli välissä. Otetaan varmasti uusiksi, kun aikaa löytyy.
- Anonyymi
No sen sanon pitää olla tosi kova fyysinen kunto ja ylipainoa ei ollenkaan ja toisilla vaan on lahjoja tuohonkin asiaan enemmän?Suurinosa miehistä vaan on nykyään sohvan ja jääkaapin välillä liikuntaa harrastavia,ei kummakaan jos ei heppi toimi ja nainen lähtee parempaa kattelemaan?
- Anonyymi
Mäkin jaksoin koko yön uuden kumppanin kanssa, tosin jouduin ottamaan purkista "tukea". Seisokki kestää kyllä, mutta laukeaminen vaikeutuu tuntien kuluessa. Ehkä kolme kertaa pääsin maaliin yön aikana, ensimmäinen nopeastikin. Aloittajalla siis jo yli-inhimillistä suorittamista, ei huolta. Mies on sexmachine.
- Anonyymi
Satoja kertoja läpi elämän!
Entäs siellä? - Anonyymi
Teininä tuli rukattua välillä kymmenenkin kertaa päivässä.
Aikuisena kun löysin ihanan kiimaisen puolison joka tykkää seksistä.
Saatoimme helposti 4-6 kertaa vuorokaudessa.
Ennätys oli yhden etelän loman aikana viikossa 44 kertaa. 8 kertaa sinä päivänä kun tulimme kotiiin. Sitten menikin muutama päivä levätessä.
Kun ikää ja painoa on tullut ei enää onnistu kuin pari varvia
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.845297Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.303526Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j402874Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin272094Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.591851Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa
Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.2861646- 471596
- 941392
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441366Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.71175