Keslan rysähtelijä

https://youtu.be/cBH_w-Aqlrw?si=EB4V-F315EQ_sbri

Siinä taas Keslan suunnittelijoille oppitunnin aihe. Eikö ohjekirjassa ole varoitusta ja ohjetta miten kuormain tuetaan niin ettei ole vaaraa käyttäjien ja ennen kaikkea lapsien jäämisestä rysähtelijöiden alle?
5231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lepokivessä oli lapsi viimeksi 50 v sitten. Oliko Keslaa vielä perustettu silloin?

Äänestä
  • Oli.

    Äänestä

Delegaatio tulossa maanantaina takseilla Kosulaan Keslalta tutustumaan MANIN neuvoihin

Äänestä

Miksi ottanut sykepatua irti ja nyt lähes samaa konetta jo kolmeen kertaan?

Äänestä
  • Häh

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://youtu.be/cBH_w-Aqlrw?si=EB4V-F315EQ_sbri

Siinä taas Keslan suunnittelijoille oppitunnin aihe. Eikö ohjekirjassa ole varoitusta ja ohjetta miten kuormain tuetaan niin ettei ole vaaraa käyttäjien ja ennen kaikkea lapsien jäämisestä rysähtelijöiden alle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu