Miltä se tuntuu

Anonyymi-ap

..kun toinen laukeaa peppuun?

7

968

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aivan taivaallisen ihana tunne

    • Anonyymi

      Vauhti kiihtyy, työnnöt voimistuu, tahti sekoaa, ähkimistä ja syvään työntymistä, liike rauhoittuu. Harvoin tuntee pumppausliikkeet, mutta tietää että nyt tuli peppu siemensoosia täyteen. Rauhallisesti irrottautumista ja pinnistelyä että soosit pysyisi sisällä. Väkisin usein lirahtaa reisille noustessa. Löhöilyä että sperman hormonit ehtii imeytyä limakalvon läpi elimistöön. Sitten voi lähteä myöhemmin ehkä pesulle.

    • Anonyymi

      Se on samanlaista kuin mahataudissa olis ja limainen ripulipaska lentää.

    • Anonyymi

      Toinen ei satu ihan niin paljon kuin ensimmäinen.

    • Anonyymi

      Enpä ole ottanut spetmoka peppuun mutta lauennut kyllä. Se on spermojen oikea loppusijoituspaikka suun ohella. Vaimo oppi ottamaan mällit perseeseen ja sinne ne vuosia laskin ennen kuin katkaistiin piuhat. Joskus piti panna pidempään, joskus riitti kun otti viime hetkellä pois ja pari työntöä. Sinne ne ihanasti uppoaa.

    • Anonyymi

      Vaimo sanoi, ettei tunne sitä, kun laukean sisälle. Itse työnnän viimeiset työnnöt aina syvemmälle ja pidän kalua lopuksi pohjassa. Kun sitten hitaasti vetää kalun ulos, siemennesteet jäävät siististi sisälle.

    • Anonyymi

      Kyllä sen tuntee kun on iso lasti.
      Silloin tuntuu kivalta kun kun mies panee takaa seisaaltaan ja runkkaa mun kalua

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      113
      6487
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      367
      5887
    3. Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?

      Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam
      Maailman menoa
      35
      4384
    4. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      12
      3625
    5. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      71
      3594
    6. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      111
      2816
    7. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1975
    8. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      22
      1826
    9. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      18
      1644
    10. Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?

      Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni
      Maailman menoa
      12
      1597
    Aihe