kuinka helposti tyttö voi tull raskaaksi?
asiallisia vastauksia kiitos
petri.kuusela80
51684
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ei siihen paljon vaadita, hajonnut kondomi, tai ei mitään ehkäisyä, joskus ehkäisykin voi pettää.
sormipelistä?suuseksisät?jos on vetänyt käteen edellisen 2 tunnin aikana?
siittiöt "kuolevat" nopeasti hapellisessa tilassa joten sormipeli ja suuseksi on ihan turvallista.
Naisen paksuksi paneminen ei ole todennäköistä: monet yrittävät tietoisesti sitä vuosia siinä silti onnistumatta.
Henkilöt, joille sitä sattuu tahtomattaankin, ovat tavallisesti seksuaalisesti toimeliaita, ja yhdyntöjä kertyy useita satoja. Jos sinua ei ole onnistanut Ässä-arvoissa, niin todennäköisesti panet ensimmäisen makaamasi naisen raskaaksi (ja nainen vaatii elatusapua). Onni yksillä kesä kaikilla.
Onnistumistodennäköisyyttään naisen paksuksi panemiseen voi lisätä makaamalla naisia heidän ovulaationsa aikoihin (pari päivää kerran kuukaudessa). Afrikkalaiset naiset tuntevat, milloin heiltä irtoaa munasolu (so. he ovuloivat). Rappeutuneet länsimaalaiset naiset ovat menettäneet yhteyden kehoonsa, joten heidän ovulaatiostaan ei ota kuin lääkäri (tai jonkinlainen koje) selvää.
eipä kannata kokemattomille tällasia neuvoja jaella. Siellä on kohta yh-äiti ja elatusvelvollinen isukki, jos tällasta kommenttia annetaan. Kyllä voi tyttö tulla raskaaksi ihan ekalla kerralla ja vaikka vetelisit vaan puoli minuuttia. IHAN OIKEESTI NÄIN VOI KÄYDÄ! Kortsu on vähintä mitä voit tehdä. Toiset naiset on hedelmällisempiä kuin toiset, jotkut eivät tule koskaan raskaaksi. Ei pidä leikkiä tulevaisuudellaan ja näin vakavilla asioilla. Kortsut vaan peesiin ja eikun menoksi!