Haluan nuolta pillua ym.

Anonyymi-ap

Mistähän löytäisin pohjois savosta tai pohjois karjalasta naisen joka tykkäis et nuolisin tissit ja pillun niin kun haluut, oon vanhempi mies.

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
      UUSI

      Kyllähän näiltä seuduilta löytyy vaikka,kuinka mutta ,kun hankaluus on sitten ihan muissa asioissa. 40-50v naisellista naista ei tahdo löytyä, joka pelkästään olisi vailla satunnaista kohtaamista, esim ex tempore, ja ei olisi sitten muuta vailla, ja luottamuksellisuus tietty kuuluu asiaan, sekä toisen yksityiselämien jättäminen ko tapahtumien ulkopuolelle, myöskin ehdotonta. Kyllä täältäkin löytyisi satunnaista, hauskanpito seuraa, asiallisesta 44v miehestä, joka myös ulkoisesti miellyttänyt naisten silmää,ja kiitosta hymyn kera/punaposkien saanut useastikin kuulla. Kesällä esim uimareissut voi hyvinkin mielekkääksi/muistorikkaaksi muodostua. Naisellisella naisella tarkoitan juurikin ihan tavallista, suomalaista muodoiltaan naista muistuttavaa naista, joka myös miehen huomioi, eikä esim päihde ym ongelmainen/maksullinen tapaus ole.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      22
      2020
    2. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      136
      1966
    3. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      8
      1182
    4. Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TARINALTA ISOISÄSTÄ, JOLLA ON PARTA

      Pinnalliset käsitykset korkeammasta Todellisuudesta Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TAR
      Hindulaisuus
      383
      1157
    5. Tiedätkö miten pahalta tuntui

      Kun vetäydyit? Ei kuukausiksi vaan vuosiksi.
      Ikävä
      62
      1076
    6. J miehestä oikeaa

      Nimeä ei voi tänne julkaista mutta kannattaa olla varuillaan jos ”aistit” auki t nainen
      Ikävä
      99
      1057
    7. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      61
      930
    8. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      66
      921
    9. Se meidän sydänyhteys

      Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi
      Ikävä
      45
      896
    10. Onko Lahdessa juhannuskokkoa?

      Entä vähän kauempana?
      Lahti
      2
      821
    Aihe