nuorelle täysi-ikäiselle tytylle vanhemmasta isovarusteisesta miehestä. Sitominen, piiskaus, nöyryytys, lypsäminen ja lievä kidutus.
subia kahdelle
Anonyymi-ap
6
268
Vastaukset
- Anonyymi
Mistä päin olette.Olen 65v.siisti mies.
- Anonyymi
Pistäkää viestiä kik. hoitovoide
Huomenta, mistäpäin olette ja miten teihin saa yhteyden?
- AnonyymiUUSI
Riittääkö yksi Subpatonki vain kahdelle?
- AnonyymiUUSI
Onpas aloitus erittäin epäselvä
subia kahdelle? Aloittaja on pariskunta?
nuorelle täysi-ikäiselle tytylle vanhemmasta isovarusteisesta miehestä. Sitominen, piiskaus, nöyryytys, lypsäminen ja lievä kidutus.? Tuosta kirjoituksesta ei saa kunnolla selvää kyllä onko aloittaja sittenkin mies vai nainen?
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su1537800- 614360
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1403993Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene233902Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.423300Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla383208Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko253205- 482923
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?422721- 492484