Ylöjärven Klubi

Anonyymi-ap

Kesälomalla vai onko lopettanut?

10

1044

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mikä klubi?

      • Anonyymi

        Ylöjärven Klubi, entinen Palowouti.


      • Anonyymi

        Onks tää klupi tarkoitettu hoppeleille?


    • Anonyymi

      Plöröt tuli housuun.

    • Anonyymi

      Kuulemma työntekijöiden palkat maksamatta ja luottotiedot kuralla. Taitaa olla ovet pian kiinni kun enää ei viikonloppuina ole auki kun 24 asti. Kivaa oli käydä eräs perjantai vetelemässä ovenkahvaa 01 kun talo oli pimeenä

      • Anonyymi

        Mikähän idea on laittaa baari tai yökerho? viikonloppuisin klo 24.00 kiinni? En niin baari yrittämiestä mitään ymmärrä, mutta jos mulla olis baari niin eikö ne parhaat asiakas virrat ole juuri pe-la iltana ja siilloin pitäisin aamu neljään auki.

        En ole yökerhoissa käynyt enää vuosiin, mutta silloin kun kävin niin asiakkaat tuli sinnne klo 24.00 aikaan kun tämä laittaa kiinni. Ei siellä alku-illasta ketään ollut, mutta puolenyönaikaan ihan täynnä.


    • Anonyymi

      Kuolluthan tuokin yritys on. Panostivat vain kesään ja nyt tämmöstä.

    • Anonyymi

      Tais mennä nurin :(

    • Anonyymi

      Kiinni on. Osteli laskulla ylöjärveläisiltä yrittäjiltä ja jätti maksamatta. On velkaa monta tuhatta eri yrityksille. Budjettiosaaminen ei selkeästi ollut klubin pitäjien vahvuuksia.

    • Anonyymi

      Täällä kanssa yksi yrittäjä jolta roikkunut +1000€ lasku lähemmäs vuoden 👋🏽

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      388
      5794
    2. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      15
      1742
    3. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      27
      1149
    4. Onko kaivatullasi ruuvit löysällä

      eli himmeä pääkoppa? 🪚
      Ikävä
      121
      1033
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      95
      914
    6. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      56
      904
    7. Asentajako putosi radiomastosta

      https://www.is.fi/tampereen-seutu/art-2000011707236.html Ihminen on kuollut pudottuaan radiomastosta Tampereen Teiskoss
      Tampere
      46
      882
    8. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      132
      882
    9. Miltä se tuntui

      Miltä se tuntui, kun ymmärsit minun ikävöineen sinua?
      Ikävä
      78
      861
    10. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      41
      833
    Aihe