Rasas A nainen sä nousit

Sä nousit ylös hernekeitto lautasesta
Hämmästytti kyllä kun säpit... ja puhf!

Jos jotain mairitti nii on kädet
Siistik ne hiveli sitä
Tyät kallioihin käy nin on kyllä ihan sievää ??
4208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuka sut niputtas

Äänestä
  • Mä haluun et sun piimpiin laitetaa sellane mini anturi erttä aina ku käyt veski s ja muuta,nii nään livekuvaa... siiiiitä

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Mä haluun et sun piimpiin laitetaa sellane mini anturi erttä aina ku käyt veski s ja muuta,nii nään livekuvaa... siiiiitä

    Netti on täynnä fetissipornoo, muuta ko selaamaan

    Äänestä

Oujeeee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sä nousit ylös hernekeitto lautasesta
Hämmästytti kyllä kun säpit... ja puhf!

Jos jotain mairitti nii on kädet
Siistik ne hiveli sitä
Tyät kallioihin käy nin on kyllä ihan sievää ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu