ettäsillai....

Koskas demaria on muiden hyvinvointi ruvennut kiinnostaa Timo suhonen????? Mariinin hallituskaudella tuhositte tuhansia jopa kymmeniä tuhansia työpaikkoja!!! Jokos alkaa se paskan puhuminen vaaleja varten?????
3125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joulupukki, joka tuo niitä lahjoja ja totta puhuva demari, joka niitä lupauksia pitää, molemmat taruolentoja.

Äänestä

Ylihuomenna on torjantai
terv. demari

Äänestä
  • Joka päivä demarille päivä, jolloin voi varastaa!

    Demarin käsi on aina vieraan taskussa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koskas demaria on muiden hyvinvointi ruvennut kiinnostaa Timo suhonen????? Mariinin hallituskaudella tuhositte tuhansia jopa kymmeniä tuhansia työpaikkoja!!! Jokos alkaa se paskan puhuminen vaaleja varten?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu