Joko skoodan kehtaa ostaa?

Sanovat sitä jo ihan kohtalaiseksi itäauton kastissa mutta tuleeko sen kanssa vähän niin kuin luuserin maine?

T. Arttu-Kaaleppi
7213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kiva kun ei tarvitse rekisteröidä nickiä. Voi olla jonain päivänä Tero, toisena Taru, ja sitten vaikka Arttu. Ehdotan seuraavaksi vaikka Tahvo.

Äänestä
  • Muelenkiintoinen kysymys, en sitä tehnyt! Kiitos! Tero

    Äänestä

Yksinkertainen vastaus on: Osta Skoda.
Elä omaa elämääsi ja anna muiden pitää mielipiteensä.
"Vivere secundum naturam." - Seneca

Äänestä

Taas samalla vanhalla spämmillä liikkeelle.
Sinulta ei taida onnistua lainkaan aikuisten jutut ja asiat autoilusta ja autoista?

Äänestä
  • Mites se Auto Bilt 2016 kestotesti?

    Äänestä

ÖÖÖ Osta AK 47 niin ei tule luuserin maine tai olo.

Äänestä

Jos olet nimetty kaalepiksi, saat ilmaisen kodan.
Nouda romusi Auto sepalukselta
kysy automyyjä antti penaalia.
Selli numero 2
( kakkoseen )

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sanovat sitä jo ihan kohtalaiseksi itäauton kastissa mutta tuleeko sen kanssa vähän niin kuin luuserin maine?

T. Arttu-Kaaleppi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu