Uskallatteko miehet laittaa ihan oikeaa kuvausta runkkauksestanne? Mua on aina kiihottanut sanomattomasti miehen itsetyydytys. Kumpa vain olisi se webcam, että pääsisi joskus näkemään livenä muutakin kuin oman kullan touhuja... Mesen jo hommasin ;) vain cam puuttuu... Netistäkin on vaikeaa löytää etsimäänsä. Onko jollain hyviä sivuja tiedossa?
miehet uskallatteko
tirkistelijä ;)
1414412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
onhan tuota tullut tehtyä. kiihottavaahan se on kun nainen katselee.
olen lähettänyt yhdelle naiselle runkkausvideoni, piti kuulemma siitä kovasti...
Tietenkin uskallan, ja olen muutaman kerran mesessä runkannutkin kun toiset ovat katselleet touhujani kameran välityksellä.
Mailaa minulle, niin katsotaan, jos vaikka sinäkin näkisit runkkaustani. Ja kaikki muutkin halukkaat mailatkaa, sekä tytöt että pojat. Voin runkata orgasmiin saakka webbikameran edessä, miksei myös livenä jos niin haluaa joku kiva tyttö.
Mailiosoitteeni on [email protected]
Haluaisitko katsella sitä rannalla....auringon paistaessa tai mesessä....
Kirjoittele ehdotuksesi....
[email protected]
Mut tässäpä olis linkkiä josta saattais olla apuja niin miehille kuin naisillekkin tuollaisiin ongelmiin..;D
http://www.cams-xxx.com/cams-xxx.html
Hienoa!
Voisiko joku kertoa täällä herkullisin yksityiskohdin puuhistaan? Me tytöt kyllä olisimme mielissämme...
Hei hei jätkät, mistä te muka tiedätte että kyseessä on nainen?
Siis voinhan mäkin kysellä jotain ja esiintyä naisena...
Joten ollaan pikkasen varovaisia näissä asioissa?
Okay?
Hyvä pojat...
Kerrotaanpa nyt tälle tirkistelijälle:
Yleensä jokapäivä kun herään aamulla niin housussa pullottaa.
Puristelen housujen läpi ja hieron jotta kiihoittuisin lisää, sitten siirryn tietokoneen ääreen ja menen vaikka suomi24:n sivuille.
Riisun housut ja sieltä "pongahtaa" se häntäheikki. Tartun vasemmalla kädellä ja vetelen ensin hitaasti edestakaisin, yleensä tahtii kiihtyy jos kohdalle osuu kiihottava teksti...
Joskus kun meinaan laueta, niin lopetan hetkeksi tai annan kalun lerpahtaa, jotta voin runkata taas.
Ja siinä oli tarpeeks viestiä...
Mesen kautta voimme keskustella lisää aiheesta kuin aiheesta,
kaikki tytöt ja pojat - ride with big one
[email protected]
Voin vakuuttaa, että täällä on ihan ihka-aito naisihminen ;)
Kiitos kuitenkin kuvauksestasi, joka jäi kyllä aika kylmäksi.
Moi..
Kattelen netistä kivoja naisten kuvia ja pian huomaan huosujeni alkaneen pullottaa. Hieron itseäni hiljaa housujen päältä ja ajattelen, että olet katsomassa puuhailuani..:D Hieron kunnes näen sun koskettavan itseäsi malttamattomana, kun et jaksa odottaa kaluni pullahtamista näkyville. Riisun housuni ja vedän esinahkan taakse. Hyväilen sormenpäilläni terskaa ja paine ja himot kasvaa niin kovaksi että on pakko ottaa kunnon ote kalusta. Alan runkkaamaan hitaasti ja toisella kädellä koskettelen pallejani. Voihkin nautinnosta. Olen niin kiimassa, että valutan nesteitä todella paljon, kalu aalkaa tuntua liukkaalta. Tahtia on pakko kiihdyttää. Kova runkkaaminen jatkuu kunnes orkut meinaavat tulla. Hidastan ja nautiskelen lähellä orkkujani. Nopeutan taas tahtia ja ajattelen kiihottavia fantasioita samalla ja otan taas aivan lähelle orkkuja. Kunnes lopulta tuntuu niin hyvältä että on aivan pakko antaa mennä loppuun asti. Sperma ruikkii ylöspäin ja tipahtaa vatsani päälle. Aaah miten hyvää se tekikään..
Tuollaista tekstiä odotin ;)
Sait aikaan ihanat mulle....
www.jmeeting.com
Se kylläkin vaatii rekisteröitymisen ja jonkin verran englannin kielen taitoa. Mutta omaa kameraa et välttämättä tarvitse, vaan voit vaikka vain katsella muiden touhuja.
Ja sitä "touhua" siellä kyllä riittääkin... varsinkin jos olet nainen ja sinulla on kamera päällä niin suosio on taattu, olit sitten ihan minkänäköinen tahansa..
Jos haluat katsella kaluani ja kuinka se kasvaa ja muutakin vastaa vistiin??
Olisi mukavaa jutella kanssasi aiheesta. Laita viestiä [email protected] §;-)
[email protected]