Onneksi se oli hullu

Muuten olisit menettänyt kaiken. Näin sanoi mulle yksi ihminen. Niin totta.
6204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ajattele mitä tykkäät. Ei vois vähempää kiinnostaa!! Ja ne muut myös!!

Äänestä

Älä usko valheisiin

Äänestä

Näillä jotka puhuvat ei oo kyllä yhtään mitään varaa sanoa toisista noin 😠

Äänestä

Mieluummin hullukin kun ilkeä "juorukello"

Äänestä

Koko sun aloitus tuntuu iralliselta lauseelta. Siitä uupuu asiayhteys. Mihin viittaa ja kehen sekä minkä kaiken?

Äänestä

Oikeassa oli. Muahan ei muu vaivaakaan kuin Flammarion engraving vuodelta 1888. Onneksi saan jatkaa rauhassa touhujani.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muuten olisit menettänyt kaiken. Näin sanoi mulle yksi ihminen. Niin totta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu