Aina sydämessäni ❤️
Niin kauan kun henki pihisee ja veri virtaa suonissani, niin olet osa minua tavalla, josta olen kiitollinen. Aina olet ollut minulle rakas... nainen kaunis ja herttainen.
Elämässä tapahtuu, mutta vaikka olisin kuussa, niin muistan yhä hymysi, kasvosi, tuoksusi! En minä kaikesta huolimatta voi unohtaa, enkä edes halua. Se että tein sinulle selväksi, että kyllä minä sinusta valtavasti pidän on elämäni tähän astisia kauneimpia hetkiä. Kaikessa haavoittuvuudesta, kaikessa vajavuudessakin, kun en ollut mielestäni parasta mitä olisin. Mutta tosiaan tein parhaani, koska jos olisin rehellisesti pystynyt parempaan, niin olisin kyllä ollut.
Aina on toive, että vielä kohtaamme. Se yhteinen taival ja tunnustus, että olet tärkeä ja rakastettava, on asia mitä toivon sinun aina tietävän.
Ehkä vielä mahdollista on kaikki. Toivon niin. Siihen asti kannan meitä sydämessä. Turvassa kaikelta.
Kaipaan sinua.
Terveisin 😎
Kannan sinua mukanani
28
695
Vastaukset
- Anonyymi
😭😭❤️
- Anonyymi
🤗😭❤️🩹
- Anonyymi
Olipa kaunista, ei uskalla mennä omimaan ❤️🥹
- Anonyymi
❤️🙏
- Anonyymi
Olet ajatuksissani.
- Anonyymi
"Mutta tosiaan tein parhaani, koska jos olisin
rehellisesti pystynyt parempaan, niin olisin kyllä ollut."
Hieman erikoinen ilmaisu. Herättää myötätuntoa ja ihmetystä minussa.
Palstaelämä alkaa olla taakse jäänyttä omalta osaltani. Helpottaa. Palaan takaisin siihen mitkä asiat olivat tärkeitä elämässäni ennen tätä ja ennen toukokuuta 2014.
Loman alussa kesäkuussa 2025.
Levollista yötä ♡ ja ☆
Nuku hyvin/ ap/ tai hän- Anonyymi
Kuvitteleeko joku vielä herran vuonna 2025 yhdenkään naisen vastailevan tämän huru-ukon monologeihin, eli olevan joku muu kuin palstaäijä itse?
- AnonyymiUUSI
Oliko tämä naiselta vai mieheltä? Saako kysyä, mitä toukokuussa 2014 tapahtui?
- Anonyymi
Ihan kirjoitus kulta❤️
Ikävä valvottaa mua. Haluaisin tulla viereesi
ja jäädä siihen. Olet kaunis maisema jota en ikinä kyllästyisi katselemaan. Kikattaisin sun vierellä hassuille jutuillesi eikä meillä olisi ikinä tylsää. Katselisimme tähdenlentoja yhdessä ja toivoisin etten menettäisi sua koskaan.
Nukahdettaisiin vasta sokeripölyn laskeuduttua ❤️🤗🤭valitsisin aina sut uudestaan ja uudestaan- Anonyymi
👋😎🌿
- Anonyymi
” Kikattaisin sun vierellä hassuille jutuillesi eikä meillä olisi ikinä tylsää. ” Onko sinulle naisena esiintyvä mies tärkeää, että nainen pitää sinua hauskana ja nauraa vitseillesi?
- Anonyymi
Hyvää yötä pupuseni ❤️🤭🤗
- Anonyymi
Taidan olla enemmän rusakko😎
- Anonyymi
Kenelle naiselle menee?
- Anonyymi
Vaalea hiuksinen ihme on hän😎❤️
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vaalea hiuksinen ihme on hän😎❤️
Minkä pituinen? ❤️
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minkä pituinen? ❤️
188cm👩🦳🔥
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minkä pituinen? ❤️
Alle 160cm. En osaa tarkemmin sanoa.
- Anonyymi
Niin..,elämä kuljettaa erilleen. Toivon minäkin.
Lähdit pois…tiedän. En haluaisi pärjätä ilmsn sinua.- Anonyymi
Höpsistä. Minä en ole lähtenyt minnekään😎
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Höpsistä. Minä en ole lähtenyt minnekään😎
😚😚🩷🩷🫂🫂
Hyvä - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
😚😚🩷🩷🫂🫂
Hyvä☕️👍☕️🫶✌️🔥😃
- Anonyymi
Maailman kaunein asia❤️
- Anonyymi
Aivan ihan kirjoitus rakas. Taidan omia sen❤️🔥🩷
- Anonyymi
Minulle sen sijaan olet minusta katkeran tehnyt muisto. Teit minusta onton ja sieluttoman. Itseäsi voit kiittää.
- Anonyymi
No kannattaako muistella.Parempi unohtaa kaikki. Ei tässä kauan pötkitä.
- AnonyymiUUSI
Kantajan taakka on aina raskas❤️🤗🤭
- AnonyymiUUSI
Samoja asioita kirjoitat kuin omassa tapauksessani
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei512959Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss1071712- 1061032
- 90973
- 60883
- 42796
Priden osallistujamäärä suuri pettymys!
Ei lähellekään sataatuhatta, vaikka mukaan on värvätty kaikki aktivistit jopa homot katolta heittelevä islamistinen aate163780IS Viikonloppu 28.-29.6.2025
3- merkitty Kovis Erkki Vuokilalta. Oikean reunan (kuvituksellinen) pääkuva on hauska, mutta siitä johdetun sanan merkit57771Joku kysyy
Missä on syy? Jossainhan se syy täytyy olla persujen kannatuksen alenemiseen. Kannatuksen alneminen ei näy pelkästään g59752Kannan sinua mukanani
Aina sydämessäni ❤️ Niin kauan kun henki pihisee ja veri virtaa suonissani, niin olet osa minua tavalla, josta olen kii28695