Olet ajatuksieni koti ja vieraspatja. Lämmittävä ajatus miehen lauantai aamuun, ehkä se aurinkokin alkaa jossain vaiheessa lämmittää.
Olispa lauantai meidän puolella
Anonyymi-ap
11
266
Vastaukset
- Anonyymi
Vieraspatja...? Vieraspatja!?
- Anonyymi
Lattialla nääs
- Anonyymi
Tiedän patjan 😉😱🖕🏿 purkuun
- Anonyymi
Kauniin nimen on kaivatulleen loihtinut, voi että!
- Anonyymi
Nuuh nuuh... puuliima.
- Anonyymi
😉🍊🤌
- Anonyymi
Nuuh, vessan seinä😉😉😉
- Anonyymi
Onnea synttäreiden johdosta!
- Anonyymi
Kuulin kun kolahti takaraivoon. On se vapaa.
- Anonyymi
no huh huh
- Anonyymi
Sä palstasetä taas oot ajatuksieni tunkio💩💩
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä851742Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721615Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901399Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1711321- 57915
- 48891
- 66884
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66883Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40871Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838