En halunnut omistaa tai kahlita.
Ehkä enemmänkin et halusin suojella, ja sit lapsuuden trauman takia kiinnyin epäterveesti ja halusin et sä myös hoivaisit ja rakastaisit mua samoin.
Oot kiltti, hyvännäkönen ja autistinen, eli täydellinen uhri kaikille sekopäille.
Et ilmeisesti itse ees tajunnut, et halusin sut turvata itselleni.
Oon perseest juu, mut ainkaa en satuta🥺🩷
Haluun pelastaa kaikki maailman herkät ja kiltit, mut sut eniten, koska suhun tykästyin eniten🥰🩷
Mut sä oot toisen kaa... täyttääks se ees sun tunnetarpeita kunnolla? Ihmisis voi nähdä pitkään jotain mitä ei oo... vaik näkis joka päivä.
Kyllä mä oisin niin iloinen kun saisin sua rakastaa🥹🩷🥰 se ois rakkautta joka päivä, en kyllästyis suhun koskaan.
Oisit varmasti just sellanen hankala ja vaativa😘🥰 sellasist tykkään..
En tykkää jos tyttis huolis mut tällasena loisena, koska mäkin oon tosi vaativa itelleni
Mä haluun mun hankalan vittumaisen ja vaikeen Veerani🥹🥺🩷🖤
Mut sä et tykkää must enää kun oon vainonnut ja ollut perseestä💔💔
Mut silti haluun sut vaa🥹🩷 ei se toisen kaa ois samaa..
Ja nää näyt saa mut surulliseks💔💔 oltiin kalliol ja pidettiin toisiimme kädest...
Se on aina vaan unta, mä en kykene ymmärrään miks en kelpaaaa😔😔
Im trying.. 🖤🖤
Haluun vaan suojella sua, ei noin herkkää voi jättää omilleen
14
298
Vastaukset
- Anonyymi
Kaupankäyntivaihe alkaa
- Anonyymi
Lidl sieltä saa.
- Anonyymi
Oot ihan itse myös ihan helvetin hankala :D<3 Laitoin sulle viestin ja laitan nyt tämän foorumin kiinni. 😘
- Anonyymi
Taas se alkaa.
- Anonyymi
Olet ikuisessa limbossa.
- Anonyymi
Kyllä sä varmasti kelpaat
- Anonyymi
Vähänkö holhoava ja vähättelevä asenne taas.
Oon holhoava, se ei tarkoita, että olis heikko, se tarkoittaa, että tunnistan hänessä itseni ja miten herkkä ja tunteikas olin, ja varjeluvietti menee päälle ja haluan hoivata toista niinkuin olisin toivonut, että minua olisi , silloin kun olin yksin. Luonnollinen biologinen reaktio, siihen et kohtaa ihmisen joka on yhtä herkkä.
- Anonyymi
Oletko oikeasti koskaan pidellyt Veeraa kädestä? Vai onko hän aina ollut vain kaukoihastus ja uni?
Jos en aivan väärin muista, niin ensimmäisellä tapaamisellamme, mä vähän kuin "vinkkasin" sitä, mut hän ei tainnut huomata/tajuta vihjettäni, suoraan en viitsinyt kysyä. Mut eipä mulla nyt tunteet siitä kädestä pitämisest yleensä syty, vaan siitä millainen ihminen on persoonana.
- Anonyymi
Tää se vissiin on. Löyty. Mä rakastan sua ikuisesti rakas liekkini, eikä mul ole muita. Sut vaan haluan. Noi on vaan sun höpinöitä rakas narsisitini J-mies. Ei kannata kaikkea uskoa mitä hän kirjoittaa.... ❤️ Veera, mut ei kuitenkaan se, vaan ihan joku toinen
- Anonyymi
joo.
- Anonyymi
Jep❤️👍💫
- Anonyymi
Kaikilla asioilla on aikansa. Kiintymys naiseen kuvautuu traumasuhteena. Löydät netistä tietoa siitä. Voi hyvin ja siunausta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012130Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2961924Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441751Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1031663Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071607- 321321
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941123Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671089- 511057
Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii241052