Noissa kimppajutuissa olen joskus ottanut kahdeksalta pojalta illan aikana. Minusta ei paha ollenkaan, kunhan kalu on pesty kunnolla. Miksi toisilla tulee paljon lientä sperman mukana ja toisilta sperma on kuin jugurttia ? Milla 21 v.
Vastaukset 5
- Anonyymi
Saitko kaikilta mällit ulos?
- Anonyymi
Upea nainen 🥰
- Anonyymi
Multa saisit ottaa vaik 8 kertaa illassa suihin 😉
Mistä päin Milla oot?
Mies+50v - Anonyymi
Useamman päivän selibaatti miehellä lisää sekä siittiöitä, että sitä "lientä", jossa pienet vauvan alut pitää pysyä hengissä. Joten, jos tumputtaa joka päivä, niin spermaa tulee vähemmän.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 361912
- 41570
- 25470
- 37425
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne51395Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14393T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6377- 53375
- 32361
- 39358