kertoisiko joku kiltti ja ystävällinen minulle
Hannan bändin KITARISTIN nimen, jonka niin haluaisin. ( jos mä oikeen olen ymmärtänyt, niin se kitaristi on siis se pitkä ja hoikka, olisko ollu vielä vähän kiharat hiukset)eli toivottavasti se on kitaristi. :)
Mutta kiitoseni sinulle jos osaat auttaa!:)
KITARISTI?!
7
3628
Vastaukset
- Ansq
Riku Rajamaa :)
- kiss of life
KIITOS tosi paljon! Olen nyt oikein HAPPY!:)
- kiss of life
kiss of life kirjoitti:
KIITOS tosi paljon! Olen nyt oikein HAPPY!:)
Olen hiukan utelias, ja kysyn että etkai sää vaan ole se sama Riku? :)
Tuskimpa vain, mutta on se silti pakko kysyä!:D - kiss of life
kiss of life kirjoitti:
Olen hiukan utelias, ja kysyn että etkai sää vaan ole se sama Riku? :)
Tuskimpa vain, mutta on se silti pakko kysyä!:Dsori! mä taas vähän sähläsin!:) *hih
Mutta kuitenkin kiitos kovasti vastauksestasi!! - Vendor11
kiss of life kirjoitti:
sori! mä taas vähän sähläsin!:) *hih
Mutta kuitenkin kiitos kovasti vastauksestasi!!Hmmm... sairasta...
- kiss of life
Vendor11 kirjoitti:
Hmmm... sairasta...
sairasta se on... mitäs muuta..:D
- hihhulihei
toi riku on mun serkku.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja19622552Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant999829Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.537723Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va956492SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1936227Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m645830Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615330Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515223HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1214863Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074564