Mikähän näitä Mäntän poikia vaivaa kun keskellä yötä pitää huudattaa autostaan musiikkia niin lujalla, että koko keskustan alueen väki herää? Eikö kyseinen henkilö tai henkilöt ole lapsena saanut riittävästi huomioo vai mikä on ongelma? Todella lapsellista ja itsekästä toimintaa. Miten ne eivät ymmärrä, että yöllä moni ihmisistä haluaa nukkua, eikä kuunnella typerän kuuloista musiikkia. Toivottavasti saavat apua ongelmiin pian. Tervettä tuo ei ole.
Pojat autojensa kanssa
15
773
Vastaukset
- Anonyymi
Naisten perässä
Naiset ovat vaan eri paikassa- Anonyymi
Muilla paikkakunnilla... :D
- Anonyymi
Ne ei naisten päälle ymmärrä mitään.
- Anonyymi
Se on kuule sama juttu joka puolella Suomea.
- Anonyymi
Juu jollain paikkakunnalla halutaan autolla leikkiä jopa sukellusvenettä.Täälläpäin lähinnä kietoudu tiukasti puunympärille ja palavasta autosta poistumis-leikkejä.Luonto pyrkii poistamaan heikot yksilöt.
- Anonyymi
No mene kysymään heiltä itseltään!!
- Anonyymi
Ei millään jaksaisi kun pitäisi yrittää nukkua silloin ja ei voi tietää mitä sekopäitä siellä on vastassa.
- Anonyymi
Parempi musiikin huudatus, kuin pakoputkien poikkisahaaminen ja rallimiestä leikkiminen!!!
- Anonyymi
Joo, musiikin huudatus ei aiheuta hengenvaaraa, mutta pilaa kyllä monen yöunet. Sen musiikin kuuntelun voisi suorittaa nappikuulokkeilla, varsinkin kun musiikkimaku on tuollaista kuraa.
- Anonyymi
Leikkiihän täällä yksi aikuinen keski-ikäinen mies(kin?) jotain harrikkakuskia japanialaisella suzukillaan.Piti oikein vakioputketkin vaihtaa tyhjiin versioihin.Mahtaa silläkin olla tosi miehekäs olo kun on ääntä...
- Anonyymi
Kohta loppuu kyseisen prätkähiiren ajelut kun pakkaset tulee :D Kaikenlaisia huomionhakuisia nuoria kylällä riittää, ehkä kohta tajuavat miten noloa tuollainen on.
- Anonyymi
Mitä ihmettä?
Onko jonkun nähty liikkuvan yöllä Mäntässsä?
Taitaa olla valeuutinen, ei siellä ole ristinsieluakaan liikkellä öisin.- Anonyymi
Ettet vaan itse olisi yksi heistä "liikkujista".
Viime yönä kolmen aikaan taas joku/jotkut haki huomioo itsekkäällä tavallaan huudattamalla typerän kuuloista musiikkia. Ehkä kohta sitä alkaa hävettää kun aikuistuu?
- Anonyymi
Tatu Volvonsa kanssa
- Anonyymi
Musasta ei saa selvää,oliko pelkkä basso täysillä vai musisoiko itse kuski treenaten
johonkin mahdollisesti isolle stagelle?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1018123Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m906108Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875587Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot715542Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1144763Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1232528Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys482408Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e61379Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71364Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa461210