Tuli mieleen, kun luin tuon toisen alushousu ketjun.
Minä laitoin sinulle FERRARIN punaiset pitsi alushousut, koska punainen on sentään RAKKAUDEN VÄRI.
Mies joko sinä sait ne alushousut töihin postissa.
11
174
Vastaukset
- Anonyymi
Esiinnyt toisena
- Anonyymi
En esiinny, mutta muistin että ei ole näkynyt kiitosta postista.
Joten muistin, kun tulin kotiin pitää kysyä.
- Anonyymi
Odotatko, että mies pistää ne jalkaan ja lähettää sulle kuvan?
- Anonyymi
En vaan ne sitä varten, että jos tulee ikävä ja stressi niin mieheni voi puristella työhousujen taskussa sekä pyyhkiä vaikka nenää niin ikävä ja stressi ei pääse niin pahaksi.
- Anonyymi
Anoppi aukaisi paketin.
- Anonyymi
Ei anoppis ole siellä enään edes töissä.
- Anonyymi
🧔
🎽
🩲👈tuli siniset🥹
👣- Anonyymi
Joku on kyllä avannut sun kirjeen ja ottanut ne punaiset ja laittanut omat siniset tilalle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joku on kyllä avannut sun kirjeen ja ottanut ne punaiset ja laittanut omat siniset tilalle.
Noh nää käy mulle paremmin😂
- Anonyymi
Voiko muka pestä?
- Anonyymi
Kommenteista päätellen ei ole kirje tullut perille, mutta en laittanut kirjattuna kirjeenä niin ei voi laittaa edes kyselyä perään, että mihin on jäänyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2043045Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391580Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus921432- 881332
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e431277Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1481196Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121148Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze119979Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89912Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44783