Siis se toimii epädemokraattisten medianehdoilla,rahottajana vain kansa !?
Ylenkin vallanneet sotahullut,ei siedä eriäviä mielipiteitä,maanjohdonko määräys !?
17
268
Vastaukset
- Anonyymi
Kukaan ei enään halua toimittajaksi.
Joten pohjasakka eli viher- kommarit
ovat päässeet
Yleen töihin.
Ja jälki on sen mukaista ( pskaa ).
sama koskee Maikkaria.
+ Il ja IS- Anonyymi
Typerälle ps-tykkääjälle tiedoksi ettei Ylellä ole kommunisteja, opettele muutkin poliittiset alueet kuin kommunismi, ei kaikki ole kommunismia joka eroaa teistä persuista!!
- Anonyymi
Ylessä ei ole sotahulluja toisinkuin teillä venäjällä!!
- Anonyymi
Ylessä on muuten vain hulluja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ylessä on muuten vain hulluja.
Ei ole Yleläiset hulluja!
- Anonyymi
Kakki Su iomaliset on katelisisa meile Ryysile,kun meilä on paljonpar3em pia sota hulluja kuin Suoemsa ?!
- Anonyymi
Kirjooittiko Yle oman kuolemantuomiom,sotavalheillaan ja epdemokraattiset mediat vain nauraa,niillä !?
- Anonyymi
Millä v*tun sotavalheella? AINOA JOKA VALHEITA SUOLTAA JOKAPÄIVÄ OLET SINÄ ITSE!!
- Anonyymi
Mediassa ei ole mitään demokratiaa koskaan ollut, eikä tule olemaan. Noinko siellä Pietarissa on asiat? Voi venäjä.
- Anonyymi
Ei edelleenkään naapurimaan trollilta tule oikeinkirjoitusta.
- Anonyymi
Ja yksi mielestään isänmaallinen huutaa kaikille jos vain venäjä mainitaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja yksi mielestään isänmaallinen huutaa kaikille jos vain venäjä mainitaan.
Huutaa siksi ettei tuolle tollolle mikään muu mene perille!
- Anonyymi
Onhan Suomi Yhdysvaltainkin sotaliittolaisena,Trunpin kanssa venetzuelan ja Kuuban pakptteissa,kun vielä miehittää Guantamoa, rauhansopimuksenkin vastaisesti,Neuvostoliitonkin kanssa !?
- Anonyymi
Opettele suomea.
- Anonyymi
Hänellä on sopimus Neuvostoliiton kanssa!
- Anonyymi
Meilä Rysilä on skikkäli selvä systemi,etä meiläö sitdäntän kakki eri laiset mili pitget ?! Tossin meilä käyy usiein nin,etttä ä jos on eri lainen mieli pide kun Putlerila,putoaa ikuna ststa !?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain36812359Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2565403Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom2153947Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö2002635Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov151992Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi191834Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?
Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina167900Martina Aitolehti
Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!271862No kolahtaako kukaan
Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak74782Rippituoli
Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa59736