Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

katseliaa/runkkaria

Pari n40+m50 etsimme otsikon mukaista seuraa ensi viikolla.Liikumme retkipakulla satakunnassa+lähialueet ja etsimme seuraa parkkeihin.Olemme rentoja ja kivoja,ehdotuksia? meillä ei ole kikkejä.mutta numero löytyy.
19680
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Kelpaako pari?

Äänestä
  • iltaa,oikein hyvin :)

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    iltaa,oikein hyvin :)

    Saammeko tilanteessa harrastaa seksiä vai pelkästään runkata

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Saammeko tilanteessa harrastaa seksiä vai pelkästään runkata

    tottakai saatte/saamme

    Äänestä

  • Noin kertoi peräkammarin homeperse runkkari. Taitaa yksinäisyys siellä vaivata. ulosantiskin on jäänyt yhteen lauseeseen.

    Äänestä

  • Ootteko kummonen pari? Me etsitään myös vähä semmosta? Parinvaihtoa?

    Äänestä

Moi. Jos tulette Kymenlaaksoon, niin olisin mieluusti mukana... Sporttinen,boheemi vajaa kuuskymppinen ukm. ... Numero on mullakin...

Äänestä

Houkutteleva ajatus

Äänestä

Voisihan kiva olla katselemassa teitä olen 60 mies satakunnasta.Ottakaahan yhteyttä niin sovitellaan aikatauluja .

Äänestä
  • Moikka,miten me saadaan yhteys suhun?

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Moikka,miten me saadaan yhteys suhun?

    Keksitään joku hyvä konsti onkos teillä ehdotuksia.

    Äänestä

Mä voisin lähtee mukaan😉

Äänestä
  • Sinähän sen ittestäs tiedät. Koville se näyttää ottavan.

    Äänestä

  • Sää mää ja bää tietää buaahaa

    Äänestä

Liikutteko huittisten suunnalla? Kiinnostaa katselijan rooli..
M60

Äänestä

Minä olen täälä lenkipolun varressa runkkailemassa jos liikutte lähellä niin tulkaa katsomaan tervetuloa vaan

Äänestä

Turun seudulla onnistuu myös. Tulen yksin tai vaimon kanssa. Ollaan 35&45. Jos kauempana niin vaan lauantaisin pystytään itse liikkumaan.
Miten yhteys jos kiinnostaa?

Äänestä

miten olisi yyteri perjantaina ? miten tunnistan pakun?

Äänestä

Kiinnostaisi katselijan rooli. Tänään iltapäivällä mahdollisuus Eura tai Hinnerjoki. Tiedossa myös hyviä rauhallisia ranta paikkoja, josta pääsisi myös uimaan.

M 33

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pari n40+m50 etsimme otsikon mukaista seuraa ensi viikolla.Liikumme retkipakulla satakunnassa+lähialueet ja etsimme seuraa parkkeihin.Olemme rentoja ja kivoja,ehdotuksia? meillä ei ole kikkejä.mutta numero löytyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu