Täysin epäluotettava, ei asiakaspalvelua, lakkoilevat jatkuvasti, kallis, jättävät jatkuvasti asiakkaansa heitteille vieraisiin maihin. Hävettää että se on suomalainen.
Jatkuvasti saa lukea tällaisia kauhujuttuja Finnairista.
Saa 0 pistettä 10stä pisteestä.
Ei enää ikinä jatkuvasti epäluotettavaa, lakkoilevat Finnairia!
"Saara poistettiin Finnairin koneesta ennen nousua – Vessakäynti kiinnitti henkilökunnan huomion"
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/35dac564-734b-413a-ad9e-97a1f77aba18
En ikinä tule enää edes miettimään Finnairilla lentoa. Aivan hirveähän se on.
Anonyymi-ap
1
<50
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
Turha täällä on itkeä ja valittaa.Kirjoita suoraan Finnairille
voit saada jopa vastauksenkin.Ja Iltalehdet ottavat innolla
osaa jos jotain on sattunut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 181986
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs561814- 821453
- 1761428
- 211399
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3091397Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti981015Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä62994Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää34975- 349884