Haluan avata keskustelulinjan henkilöille, jotka ovat kärsiseet vääryyttä pankkien omavaltaisuuselle, eivätkä ole edes vaivautuneet viemään asiaa Finanssi valvonta virastoon.
Ehkä tämä osoittaa, miten kaltoin kohdelluksi olen tullut " liikepankki" Aktiaan. Osaan ruotsin kieltä, mutta en hyvin. Siellä asioidessani siellä puhutaan pääsääntöisesti ruotsia ja asiakkaat silti ovat pukeutuneet, kuin kerjäläiset.
Pankkien omavaltaisuus
4
204
Vastaukset
- Anonyymi
Osaatko mitään kieltä hyvin?
- Anonyymi
Kerro toki lisää. Jos pankki ei asioi kielelläsi, miksi sinä asioit siellä?
- Anonyymi
Olisi soma kuulla aloittajan motiivi aloitukselle, onko pankki antanut liikaa lainaa eikä suostu joustamaan. Onko pankki kieltäytynyt antamasta lainaa? Onko pankki huomauttanut asiasta josta tehdyn sopimuksen itse olet hyväksynyt. Nostetussa luotossa ei ole 14vrk perusmisoikeutta.
Itselläni olisi kyllä vähän sanottavaa asioissa, mutta puren huulta. 2m syvä monttu ja kuutio hiekkaa päälle parantaa haavat ajallaan ja tavallaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721157
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?45599Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55559Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296548Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t219513- 50504
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45502